Ana içeriğe atla
x

Hakkında

Hakkında

Çocuklarımızın Mutluluğu bizi de Mutlu eder. En büyük servetimiz çocuklarımızdır. Onlar bizim Güvencemiz, Geleceğimizdir. Ebeveynler çocuklarının her yönden tam olmasını isterler. Bu yönlerden birisi de onların iyi ve güzel giyinmeleridir. «MUTLU», Sizin adınıza bu hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla yola çıkmıştır...

1977 yılında, dünyanın incisi, tarihi ve kültürel değeri yüksek, kadim ve aynı zamanda modern, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren İSTANBUL şehrinde, MUTLU, Marka olarak çocuk giysileri ilk toptan mağazasını Eminönü Mahmutpaşa’da açtı ve bu şekilde tekstil sektöründe ticari hayatına başladı. 1980 yılında kendi üretim fabrikasını oluşturan MUTLU, çocuk giysileri üreten ve dağıtan, 30 ülkeye ihracat yapan ve kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış şirket haline gelmiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, uygun fiyat olmuştur.

Dinamik yönetim, özgün tasarım modelleri, modern üretim teknolojisi, sürekli kalite kontrolü sayesinde "MUTLU" markası çok hızlı bir üne kavuşmuş ve müşteriler arasında olumlu bir değerlendirme almıştır. Böylece, emin adımlarla büyümektedir.

Firma kalifiye iş arkadaşları ve sektörün öncülerinden olma temennisiyle, 0-16 yaş çocuklar için sağlıklı ve kaliteli kumaşlar, en seçkin makineleri kullanarak ürettiği ürün yelpazesi çok çeşitlidir ki çocuklar tören, okul, tatil ve günlük yaşamda daima zarif ve şık görünebilirler. Sizin adınıza bu hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla hizmet vermekte olan Laleli, Yeşildirek ve Zeytinburnu mağazaları müşterilerin beklentilerini ve isteklerini karşılamaktadır. Geniş profilli mevsimsel koleksiyonlarla, her zaman bir çocuğa yakışacak tarzı seçebilirsiniz.

Üretimde kalite prensibiyle çalışan MUTLU, Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek, Sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm ürünler ülke bazında ve uluslararası kalite belge ve sertifikalarına sahiptir.

Misyon

  •  Çocuklar için sağlıklı ürün üretmek ve tekstil sektöründe öncü olmak
  • “Önce insan” prensibiyle hareket ederek müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak
  • Fiyat / Kalite unsurlarını etkin kullanabilecek bir sistem yapısı ile Türkiye ve dünyada değerli marka olmak
  • Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek, tüketicilerimize bekledikleri konforu ve stili sunmak

 

Vizyon

«ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU İÇİN» şiarı ile,

  • Güvenilir bir firma olarak, müşteri beklentilerini sağlamak ve kaliteli ürünler üreten saygın kuruluş olmak.
100%
Tasarım
100%
Kalite
100%
Yerli Üretim